پاد یکبار مصرف ارزان

ویپ های یکبار مصرف محبوبیت خود را در چند سال اخیر نشان داده اند و دلیل خوبی هم دارند. آنها ساده، ارزان و موثر هستند، به خصوص برای کسانی که اولین قدم را برمی دارند و از سیگار به سیگار می روند. اما مانند همه چیز، زمان تغییر می کند و روندها نیز تغییر می کنند. و چیزی که ما متوجه شده ایم، تجدید حیات در سیستم های غلاف است که می تواند آنها را به روند بزرگ بعدی تبدیل کند.

کیت های پاد ویپ چه اهمیتی دارد؟

کیت‌های پاد که به‌عنوان مدهای پاد و سیستم‌های پاد نیز شناخته می‌شوند، برای اولین بار در سال 2015 معرفی شدند و از آن زمان تاکنون، بسیاری از شرکت‌ها نسخه‌های مخصوص به خود را از دستگاه ایجاد کرده‌اند. با این حال، احتمالاً به دلیل توانایی‌های محدود این دستگاه‌های کم قدرت و اندازه کوچک، کشش کمی برای آن‌ها در آن روز وجود داشت.

بسیاری از ویپرها نمی خواهند کیت های سفارشی و گران قیمت خود را بیرون بیاورند و در مورد جایی که به راحتی آسیب ببینند یا گم شوند. اما یک کیت پاد که حدود 20 پوند قیمت دارد چیزی است که کمتر احتمال دارد از دست دادن/شکستن آن ناراحت شوید. کیت‌های پاد در حال تبدیل شدن به دستگاه یکبار مصرفی هستند که می‌توانید بر خلاف ویپ‌های یکبارمصرف واقعی، دوباره از آن استفاده و شارژ کنید.

 

چه کسی سیستم های پاد را انتخاب می کند؟

کسانی که احتمالاً Pod Systems را انتخاب می‌کنند سیگاری‌هایی هستند که سعی کرده‌اند با وسایل یکبار مصرف بخارپز کنند و به دنبال این هستند که سیگار را به جای سیگار کشیدن انتخاب کنند. سیستم‌های پاد نیز به دلیل ارزان بودن، افزودنی جذابی برای جیب بخارپز هستند. ویپرها با کیت های ویپ سفارشی گران قیمت به احتمال زیاد نمی خواهند آنها را به مسافرت یا زمانی که در باشگاه هستند ببرند – احتمال گم شدن یا آسیب رساندن به آنها زیاد است! بنابراین، یک جایگزین ارزان قیمت که هنوز یک بخار آب مناسب را ارائه می دهد ضروری است.

چرا Pod Vape Systems ممکن است قدم بعدی از وسایل دور ریختنی باشد
بیایید برخی از مزایای Pod Systems و اینکه چرا این سیستم آنها را بالاتر از ویپ های یکبار مصرف رتبه بندی می کند را بیان کنیم.

سادگی

واضح است که یکی از بزرگترین جذابیت های ویپ های یکبار مصرف، سادگی آنهاست. قبل از استفاده از آنها دانش لازم یا کمی وجود دارد و نیازی به نگهداری ندارند. Pod Systems از این جهت که با سادگی در ذهن ساخته شده اند بسیار شبیه هستند.

بسیاری از آنها با قرعه کشی فعال می شوند و تجربه ای شبیه به سیگارهای سنتی را ارائه می دهند، و تنها نگهداری آن تعویض/پر کردن غلاف است. یکی از بزرگترین مزیت های Pod Systems این است که برخلاف ویپ های یکبار مصرف، قابل شارژ هستند. این به این معنی است که پس از اتمام بخار، دیگر آن‌ها را دور نریزید یا نگران باشید که باتری ممکن است قبل از اتمام آب‌میوه‌تان از بین برود.

قیمت

وسایل یکبار مصرف به دلیل قیمت پایینشان خوب عمل کرده اند، به اندازه کافی آب میوه را ارائه می دهند که ارزش یک بسته 20 نخی سیگار را داشته باشد، و دستگاهی که به شما امکان می دهد آن را در هر کجا که می خواهید بخارپز کنید. Pod Systems با ارائه تطبیق پذیری، طعم ها و قوت های موجود بیشتر، با قیمتی مشابه، این و موارد دیگر را به شما می دهد.

مواردی که با غلاف‌های قابل پر کردن (سیستم‌های غلاف باز) عرضه می‌شوند، حتی مقرون به صرفه‌تر هستند، زیرا می‌توانید آب میوه خود را اضافه کنید، که اغلب ارزان‌تر از غلاف‌های قابل تعویض است.

سالت نیکوتین

Pod Systems به دلیل وات کم خود کاملاً به نمک های نیکوتین کمک می کند. نمک‌های نیک برای سیگاری‌هایی که تغییر را انجام داده‌اند اما نیاز به ضربه قوی‌تری برای جلوگیری از هوس دارند، ایده‌آل هستند. ویپینگ نمک نیکوتین با وات بالاتر باعث می شود که به طور تصادفی نیکوتین بیش از حد مصرف شود. نمک‌های نیکو و وات کمتر به ارائه یک تجربه بخارپز ممتاز کمک می‌کنند که در کشش و گلوی شما روان است.

امروزه بسیاری از اقلام یکبار مصرف عمدتاً با سالت نیکوتین عرضه می‌شوند، اما مزیت سیستم پاد این است که هنگامی که به دنبال کاهش نیکوتین خود هستید، می‌توانید به راحتی قدرت آن را تعویض کنید یا با تغییر آب میوه در غلاف خود به نیکوتین آزاد بروید.

فروشگاه ویپ سل با ارائه بهترین برند ها در حوزه فروش ویپ و پاد یکبار مصرف و سیگار های الکترونیکی بهترین فروشگاه در فروش ویپ است.

میتوانبد جدیدترین محصولات ویپ را از فروشگاه ویپ سل خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *