سیگار الکترونیکی IQOS

با این شروع میکنیم که ابتدا باید بدانید ، تفاوت سیگار با IQOS که یک دستگاه الکترونیکی و جایگزینی برای سیگار های سنتی می باشد، امروزه دغدغه بسیاری از افراد قرار گرفته. زیرا به گفته بسیاری از منابع این دستگاه ها ضد سرطان هستند و بسیار کم ضرر تر از سیگار های معمولی می باشند. به همین خاطر خیلی از افراد مشتاقند بدانند این ادعا چگونه درست می باشد و آیا می توانند این دستگاه ها را جایگزینی برای سیگار های معمولی خود کنند یا خیر.

همه افراد به خوبی می دانند که سیگار انتخاب سالمی نیست.  اگر فردی به فکر سلامتی خود می باشد باید سیگار و نیکوتین را به طور کامل ترک کند. اما واقعیت این است که ترک سیگار امر آسانی نیست و همه مصرف کنندگان سیگار قدرت ترک آن را ندارند.

سیگار ضد سرطان IQOS چیست؟

بهترین راه چیره شدن به سرطان فقط سیگار هیتس و سیگار الکترونیکی آیکاس IQOS  ، جان خود را از دست سیگار های مضر نجات دهید و به سلامت عزیزان خود اهمیت بدهید

خیلی جالبه که بدونید سیگار ضد سرطان هم وجود داره ، سیگار یک کلمه اسپانیایی است که به آن سیگارا می گویند که به معنی پیچیده شدن در کاغذ است .در زبان انگلیسی به آن سیگارت می گویند.

سیگار الکترونیکی IQOS

برای استفاده از سیگار برگ های خشک شدهه گیاه توتون را در کاغذ مخصوص رول می کنند و استفاده می کنند .

یک نوع سیگار به نام سیگار برگ وجود دارد که در آن برگ گیاه توتون را بدون استفاده از کاغذ به طور مستقیم استفاده می کنند.

سیگار سرطان زا یک نخ سیگار با ترکیبی از تار و هزاران هزار ماده شیمیایی دیگر از جمله هیدروکربن های پلی آروماتیک ، آمین های آروماتیک و ده ها ترکیب غیر ارگانیک و سرطان زای دیگر که برای بدن انسان خطرناک و سمی می باشد تشکیل شده است.

با هربار پک زدن فرد این مواد سمی را وارد ریه های خود می کند و این مواد شیمیایی به دلیل چسبناک بودن در ریه رسوب می کنند که سیگار ضد سرطان سیگار IQOS این مشکل را به حداقل رسانده.

با یک محاسبات معمولی میتوان گفت هر فرد با کشیدن روزانه یک پاکت سیگار حدودا 210 گرم تار را در طی یک سال وارد ریه های خود میکند و سیگار IQOS یا همان سیگار آیکاس این ضرر را به حداقل میرساند.

علت یک پنجم از مرگ و میر های ناشی از بیماری های قلبی در ایالات متحده استعمال سیگار است.

در افراد سیگاری نسبت به غیر سیگاری 70 درصد احتمال شیوع بیماری عروق کرونر بیشتر می باشد در واقع می توان گفت استعمال سیگار عامل اصلی خطر بیماری های قلبی است.

ضرر سیگار بیشتر است یا قلیان

سال های زیادی این عقیده کذب وجود داشته است که قلیان ها خطرات و ضررات کمتری نسبت به سیگار دارند .

دودی که از قلیان استنشاق می شود علاوه بر اینکه تمام مواد سرطان زای دود سیگار را دارد ، به علت سوختن زغال مونوکسید کربن (CO) بیشتری دارد .

مونوکسید کربن گازی سمی و بسیار خطرناک است و باعث عوارضی همچون کاهش اکسیژن بدن و ایجاد اختلال و نارسایی در احساسات بخش هایی مانند مغز ، قلب، جدار داخلی عروق خونی و پلاکت ها می شود.

دود قلیان بخاطر سوختن زغال مجموعه ای از مواد سرطان زای دیگر را در خود دارد به همین دلیل ما سیگار IQOS را به شما پیشنهاد می دهیم.

خطر انتقال بیماری های عفونی از جمله سل و هپاتیت در قلیان بخاطر استفاده از قطعه دهانی مشترک بسیار زیاد است.

هروعده قلیان برابر کشیدن یک پاکت سیگار است و همچنین دود قلیان بسیار غلیظ و زیادتر از دود سیگار است به حدی که یک نخ سیگار بین 500 تا 1 لیتر دود تولید می کند اما یکبار استفاده از قلیان 10 تا 20 لیتر دود تولید می کند.

افراد سیگاری به طور متداول 8 تا 12 نخ سیگار در روز مصرف می کنند در واقع میتوان گفت حدودا 5 تا 6 لیتر دود استنشاق می کنند درحالی که افرادی که قلیان می کشند در هر وعده مصرف که به طور میانگین 20 تا 80 دقیقه طول می کشد حدود 30 لیتر دود استنشاق می کنند.

حجم دودی توسط قلیان وارد بدن می شود به طور میانگین 10 تا 20 برابر دود ناشی از مصرف سیگار است.

تغییرات بدن انسان پس از ترک سیگار یا خرید سیگار آیکاس

20 دقیقه بعد از کشیدن اخرین سیگار ، تعداد ضربان قلب و فشار خون کم می شود.

دوازده ساعت بعد از کشیدن اخرین سیگار سطح مونوکسید کربن (CO) موجود در خون به حد نرمال و طبیعی خود بر می گرددو اکسیژن خون تا حد نرمال بالا می رود.

زمانی که از مصرف آخرین سیگار 48 ساعت بگذرد، حس چشایی و بویایی کم کم به حالت معمولی خود باز می گردند.

2هفته تا 3 ماه پس از ترک عادت سیگار کشیدن ، جریان خون بهتر می شود و فعالیت ریه بهبود پیدا می کند.

پس از 1 تا 9 ماه ریه ها شروع به بازسازی خود می کنند و مژک ها خود را بازسزی می کنند و عملکرد ریه ها بهتر می شود و حس تنگی نفس و سرفه به حد زیادی کاهش پیدا می کند.

فعالیت مژک ها یا همان ساختار های مو مانندی که خلط و ترشحات را از ریه خارج می کنند به حالت طبیعی خود باز می گردد و شروع به خروج خلط و باز سازی ریه می کنند بنابر این احتمال عفونت کاهش پیدا می کند.

1 سال پس از ترک سیگار خطر ابتلا به بیماری های کرونروی قلبی نصف می شود.

پس از 5 تا 15 سال احتمال بروز سکته مغزی در افرادی که در گذشته سیگاری بودند با افراد غیر سیگاری برابر می شود.

و…..

می توان گفت پس از ترک سیگار بدن انسال زندگی دوباره ای را تجربه خواهد کرد.

شرکت سازنده سیگار iqos

شرکت فلیپ موریس یک شرکت دخانیات سوئیسی- آمریکایی است .

این شرکت محصولات خود را به بیش 200 شرکت اراوه می کند و بالغ بر 15% از بازار بین المللی سیگار در خارج از ایالات متحده را در اختیار خود گرفته است.

دفتر مرکزی این شرکت در نیویورک قرار دارد و دفتر عملیاتی آن در لوزان (سوئیس) واقع شده است

اخیرا به دنبال اعمال قوانین محدود کننده دولت فدرال آمریکا ، بخش بزرگی از کسب و کار این شرکت توسط شرکت آلتریا ، اما تحت عنوان برند فلیپ موریس در کشور سوئیس اداره می شود.

شرکت فلیپ موریس صاحب برند مالبرو نیز است.

شرکت سازنده سیگار iqos برای اینکه آینده بهتری بدون سیگار بسازد ، اقدام به تولید سیگار الکترونیکی آیکاس IQOS با نوعی تنباکوی غیر قابل اشتعال که گرم می شود کرده است. این محصول دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا است و از ابتدای سال 2021 در بازار انواع متفاوت آن به فروش می رسد.

سیگار الکترونیکی IQOS

سیگار الکترونیکی IQOS

سیگار الکترونیکی یا سیگار حرارتی IQOS ترکیب علم و اخرین تکنولوژی برای ارائه طعم واقعی و استفاده سالم تر از دخانیات است.

این سیگار تا به امروز در 49 کشور عرضه شده است و خرید سیگار iqos  در سایت های بی تو بی کالا یا در مال کالا ممکن است

در این دستگاه از سیگارت هیتس استفاده می کنند .

مضرات این سیگار بسیار کم است تا حدی که هیچ ضرری برای فرد مصرف کننده ندارد چون در ان چیزی نمی سوزد و اتش و خاکستر و گوگرد ندارد و در واقع دودی وارد ریه نمی شود .

این دستگاه برای کمک به افراد سیگاری برای ترک سیگار بسیار مناسب است .

این وسیله با ویپ بسیار متفاوت است .

خرید سیگار IQOS الکترونیکی  وسیله ای است که با علم و تکنولوژی هم گام شده است تا بتواند با ایجاد طعم های متفاوت لذت استفاده از سیگار را برای علاقه مندان به این وسیله فوق العاده چندین برابر کند.

المنت هایی که در این سیگار وجود دارد توتون را گرم می کنند و نیکوتین را انتقال می دهند بدون اینکه باعث انتقال سموم و گوگرد و مواد مضر دیگر شوند.

بنابراین مصرف کنندگان عزیز می توانند با اطمینان خاطر از این سیگار استفاده کنند و پوک های سلامت به این سیگارهای بدون دود بزنند.

خطرات سلامتی که برای این دستگاه گزارش شده مانند استفاده از محصولات تنباکویی بدون دود است.

همچنین عوارض خفیف ناشی از استفاده از این سیگار ها شامل التهاب و حس ناخوشایند در گلو و دهان و سرفه و سر گیجه و تهوع است.

سیگار هیتس یا سیگار HEETS چیست

سیگار هیتس در داخل دستگاه iqos قرار میگیره و داخلش توتون در بین کاغذ مخصوص قرار دارد. بدون استفاده از کبریت و فندک روشن می شوند . برای روشن کردن آن تنها کافی است روی دستگاه را فشار دهیم تا دستگاه روشن شود.

این سیگار ها بجای سوزاندن نیکوتین آن را تا دمای 350 درجه سانتی گراد گرم می کنند که این دما از دمای سیگار های معمولی کمتر است.

سیگار های معمولی پس از روشن شدن تا 600 درجه سانتی گراد حرارت دارند . زمانی که سیگار میسوزد 7000 ماده شیمیایی خطرناک تولید می کند این درحالی است که در این سیگارهای الکترونیکی IQOS چیزی به عنوان سوزاندن وجود ندارد بنابر این مضرات سیگار معمولی را ندارد.

سیگار الکترونیکی IQOS

مزیت های استفاده از سیگار حرارتی IQOS

به عنوان کم ضرر ترین سیگار جهان سیگار آیکاس شناخته می شود که از ویپ سل می توانید خرید کنید.

برای ترک سیگار مورد استفاده قرار می گیرد و باعث کاهش مرگ و میر ناشی از مصرف دخانیات می شود.

طعم های متفاوتی دارد.

سهولت در شارژ و تمیزکاری

دارای مکانیزم قفل نرم است و به راحتی باز و بسته می شود.

دارای شارژر جیبی است و به راحتی میتوان از آن در همه محیط ها استفاده کرد.

مجهر به لوازم جانبی متفاوتی است.

بجای سوزاندن تنباکو آن را گرم می کند.

بوی آزار دهنده ندارد و در محیط های بسته قابل استفاده است.

در آن از توتون بدون خاکستر استفاده می شود.

تهیه و توزیع کالا

بعضی از تامین کنندگان و فروشندگان بخاطر کار کردن با برند های خاص و بزرگ و شرکت های معتبر بین المللی از سایر رقیبان خود بزرگتر هستند .

طرفداران سیگار الکترونیکی IQOS بسیار زیاد هستند از این رو فروشگاه ویپ سل اقدام به وارد کردن این دستگاه برای طرفداران خاص خود کرده است .

بنابراین متقاضیان عزیز می توانند برای سفارش محصول مورد نظر خود به سایت ما مراجعه نمایید و حتی درصورت لزوم و نیاز به مشاوره خرید با مشاورین ویپ سل راهنمایی بگیرید.

نحوه استفاده از سیگار الکترونیکی آیکاس IQOS

1، پلاگین برق شارژ باید از iqos اصلی استفاده کند، نمی تواند سایر مارک های شاخه های برق باشد. در غیر این صورت، چراغ نشانگر بالای بالای دستگاه تبدیل به نارنجی خواهد شد. مطمئن شوید که شارژر اصلی را شارژ کنید، در غیر اینصورت نمیتوانید آن را شارژ کنید.

2، فقط نوزاد را دریافت کرد، ابتدا سیم برق را به دستگاه وصل کنید، سپس برق را روشن کنید، سپس شارژ کنید. هنگام شارژ، تمام شاخص ها سبز می شوند. بعد از اینکه نشانگر خاموش شد برای حدود 40 دقیقه، دستگاه کاملا شارژ شده است.

3، میله ی گرمایش را به میزبان بگذارید تا شارژ شود، میله ی گرمایش باید در پایین قرار گیرد، نمی تواند به آن متصل شود، چراغ نشانگر میزبان چشمک زدن سبز است، اگر چراغ نشانگر بالا نارنجی باشد، لطفا از حرارت دادن میله، سپس آن را قرار داده، آن را پوشش را با دست خود فشار دهید. به طور کلی، مخاطب در محل قرار ندارد و نارنجی خواهد بود. اگر قرمز تیره باشد، نشان می دهد که میله گرما شکسته است.

4. هنگام قرار دادن کارتریج در میله ی گرمایش، نباید آن را با نیروی پیچ و تاب کنید. شما باید با انگشت شست به آرامی دم کارتریج را فشار دهید. در غیر این صورت تراشه بخاری به آسانی شکسته می شود. هنگام بمب سیگار نکشید مطمئن شوید که چرخش نداشته باشید! 5، هنگامی که سیگار کشیدن، به مکش دهان بزرگ و یا فرکانس بیش از حد مکش نیاز ندارد، در غیر این صورت در خارج از میله گرمایش جریان هوای سرد، باعث سرد و گرما به میله حرارت آسیب می رساند.

6، بسیاری از دکمه ها در سمت چپ جعبه شارژ وجود دارد، که پایین آن کلید کلید قدرت است، در شرایط عادی لازم نیست که فشار دهید، چرا که کلید برق در جعبه شارژ سریع بدون قدرت، می خواهید برای صرفه جویی در قدرت به طور موقت خاموش! ! دکمه بعدی Q (نسخه ژاپنی Q) یا دکمه بلوتوث (نسخه اروپایی) است، Q یک تابع تمیز کردن است، گفته شده است که به صورت خودکار تمیز است، لازم نیست او را فشار دهید، اما هیچ استفاده، من نمی دانم! عملکرد بلوتوث نیز نیاز به یک تلفن Android برای دانلود نرم افزار دارد. این در حالی است که در چین نمیتواند استفاده شود، و باید بیش از دیوار باشد، بنابراین هیچ چیز معنی ندارد!

7. هنگام قرار دادن یک کارتریج، آن را نباید با نیروی پیچ خورده. در غیر این صورت، ورق گرما آسان است برای شکستن. اگر شکسته شود، 200 اقیانوس را برای تغییر برگه می برد. آن را مستقیما وارد کنید و آن را در انتها فشار دهید.

8. بعد از اینکه دود خاموش می شود، چراغ نشانگر گرمایش گرما خاموش می شود، به آرامی روی کلاه گرمایش گره بزنید، سپس بمب دودی را بشوئید، تا از ابتلا به تنباکو جلوگیری شود.

9- عجله نکنید تا بعد از پمپاژ میله ی گرمایش را به جعبه شارژ قرار دهید. سعی کنید گوشواره را خنک کنید و آن را در جعبه شارژ قرار دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *