بهترین ویپ

خرید متنوع ترین ویپ های 2023 در فروشگاه ویپ سل،با قیمت های باورنکردنی در رنگبندی های زیاد بنا به سلیقه های متفاوت هر شخصی.با تضمین کیفیت و اصالت کالا خیالتان از بابت استفاده از یک ویپ اورجینال راحت.🤩

نمایش 1–12 از 365 نتیجه

چرا ویپ؟

برخلاف سیگار، ویپینگ احساس سنگینی در گلو و ریه‌ها به وجود نمی‌آورد. به سبب آن که این دستگاه فقط بخار تولید می‌کند، به هنگام استفاده از آن، مقداری رطوبت در گلو ایجاد می‌شود که خوشایند کاربران خواهد بود. طعم‌دار بودن دستگاه ویپ نیز یکی دیگر از تمایزات و برتری‌های آن از سیگار تنباکویی است. که اغلب کاربران را شیفته خود می‌کند.

امتیاز دیگر ویپینگ نسبت به سیگار تنباکویی عدم ایجاد دود ثانویه است. افراد سیگاری معمولا نگران آسیبی هستند که اعضای خانواده خصوصا فرزندان کوچک و افراد مسن از دود حاصل از استعمال سیگار استنشاق می‌کنند. خوشبختانه ویپ هیچ دودی تولید نمی‌کند و ابر تولید شده فقط بخار آب خواهد بود.

ترک سیگار به کمک ویپ

برای ترک سیگار تنباکویی، یکی از بهترین روش‌ها استفاده از سیگار الکترونیکی است. تحقیقات زیادی در زمینه نقش ویپ در ترک سیگار انجام شده است و بسیاری از آن‌ها نشان می‌دهند که ترک سیگار با سیگار الکترونیکی مفید است.

علاوه بر این موارد تحقیقات و بررسی‌ها همگی تایید کرده‌اند که سیگارهای الکترونیکی برخلاف سیگارهای سنتی باعث بروز انواع سرطان‌ها و بیماری‌های ریوی نخواهند شد. نکته‌ای که در این موضوع حائز اهمیت است این است که استفاده از ویپ به نسبت استفاده از سیگار تنباکویی می‌تواند گام‌هایی رو به جلو برای ترک سیگار باشد؛ خصوصاً اگر از ایجوس های دارای نیکوتین بسیار کم یا بدون نیکوتین استفاده شود.

مزیت های ویپینگ

همانطور که گفتیم سیگارهای الکترونیکی نسبت به سیگارهای معمولی خطرات کمتری را برای سلامت افراد مصرف کننده به دنبال دارند، در ادامه مطلب ویپ چیست؟ به برخی از این مزایا اشاره می‌کنیم:

۱. ویپ بویی از خود ساطع نمی‌کند

با سیگار کشیدن فرد سیگاری و همچنین اطرافیان او در معرض بوی بد تنباکو قرار می‌گیرند. ویپ‌ها برخلاف سیگارهای سنتی که از خود بو ساطع می‌کنند و بو برای زمان طولانی بر روی لباس و پوست فرد سیگاری باقی می‌ماند هیچ گونه بویی ندارند. به علاوه مایع موجود در ویپ بی‌رنگ است، یعنی دیگر انگشتان و دندان های سیگاری ها لکه نمی‌زنند. از آن جایی که ویپ سوختنی نیست پس آسیبی هم به پوست افراد سیگاری وارد نمی‌شود.

۲. جویس ویپ از تنوع زیادی برخوردار است

ویپ برای ذائقه‌های متفاوت طعم‌های مختلفی از جوس دارد. سیگاری‌ها می‌توانند همان طعم سیگار مورد علاقه خود را برای ویپ انتخاب کنند، برای مثال افرادی که سیگارهای سنتی را ترجیح می‌دهند، می‌توانند ویپی را که جویس آن به طعم تنباکو شبیه است را انتخاب کنند.

۳. ویپ مقرون به صرفه است

با یکبار تهیه دستگاه ویپ و سپس شارژ جویس آن، می‌توان تا مدت‌های طولانی از این دستگاه استفاده کرد.

۴. ویپ فاقد تنباکو است

ویپ‌ها هیچ مقدار تنباکو را در ترکیب خود ندارد، بنابراین هیچ سوختن و ایجاد دودی در کار نیست.

۵. ویپ باعث ایجاد احساس سنگینی در گلو نمی‌شود

با ایجاد رطوبت، محیط دهان و گلو را مرطوب نگه می‌دارد، خلط ایجاد نمی‌کند و حس سنگینی در گلو و ریه را به فرد منتقل نخواهد کرد.

۶. ویپ دود سمی ایجاد نمی‌کند

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ویپ، ایجاد نکردن دود سمی برای کاربر و اطرافیانش است. سوختن و شعله گرفتن برای سیگار‌های الکترونیکی وجود ندارد، به همین دلیل سردرد، سرگیجه و حالت تهوع برای خود کاربر و اطرافیانش ایجاد نمی‌کند.

۷. ویپ و جویس ویپ فاقد مواد شیمیایی مضر است

سیگارهای معمولی هزاران ماده شیمیایی اولیه و ثانویه مانند جیوه، سرب، آرسنیک و قطران دارند، سیگارهای الکترونیکی برخلاف این سیگار‌های تنباکویی هیچ ماده مضر شیمیایی ندارند.

 

ویپ چگونه کار می‌کند؟

سیگارهای الکترونیکی وسایل دود کننده‌ای هستند که در آن‌ها مایعی خاص به بخار تبدیل می‌شود و شخص با استنشاق این بخار حس سیگار کشیدن را تجربه می‌کند. علاوه بر این ویپ، با فراهم کردن ذخیره تناوبی نیکوتین بدن، بدون تنفس کردن خاکستر نیاز بدن به نیکوتین را برطرف می‌کند. به استفاده از این دستگاه ویپینگ گفته می‌شود.

کاربر از دهانه‌، شروع به پک زدن می‌کند. جریان هوا، حسگر روشن کننده اتومایزر گرم کننده‌ای که باتری قابل شارژ دارد را راه اندازی می‌‌کند. گرم‌ کننده، نیکوتین مایع درون یک پوکه کوچک را بخار می‌کند و هم‌زمان چراغ‌های lED در انتهای سیگار الکترونیکی روشن می‌کند و سوختن سیگار را برای فرد تداعی می‌کند. بخار داغ شده، مثل سیگار تنباکو، به ریه‌ها می‌رسد. هنگامی که فرد استفاده کننده نفس را بیرون می‌دهد، ابری از بخار PEG به سرعت پراکنده می‌شود.

انواع ویپ

برای آشنایی بهتر با ویپ لازم است با انواع دستگاه‌های ویپینگ نیز آشنا شوید. انواع ویپ عبارت اند از:

سیگار الکترونیکی (E-cigarettes)

در حالی که همه ویپ‌ها را می‌توان سیگار الکترونیکی در نظر گرفت اما این اصطلاح بیشتر برای دستگاه هایی با ظاهری کاملا مشابه سیگار به کار می‌رود.

ویپ‌های قلمی (Vape pens)

ویپ‌های قلمی نسخه تکامل یافته سیگارهای الکترونیکی هستند.

ویپ‌های پاد (Pod vapes)

این نوع را می‌توان یکی از در دسترس ترین و پر‌طرفدار ترین ویپ‌ها برشمرد.

کیت‌های اسکوانکی تنظیم شده

این دستگاه‌ها به نوعی پیشرفته‌ترین و بهترین ویپ‌های موجود در بازار هستند. در این نوع از ویپ‌ها یک روش کاملا کاربردی برای تغذیه اتومایزر استفاده می‌شود.

ویپ جعبه‌ای

عموما ویپ‌های جعبه‌ای دارای حجم و ظرفیت بیشتری هستند و دارای قدرت بالایی نیز می‌باشند.

ویپ بهتر است یا سیگار؟

وقتی شما سیگار می‌کشید با هر کامی که می‌گیرید علاوه بر نیکوتین، دود حاصل از سوختن تنباکو و کاغذ و چسب زیادی نیز وارد ریه‌ها و سپس مغزتان می‌کنید. ویپ هیچ یک از این مواد مضر را ندارد و نیکوتین را طی یک فرآیند الکترونیکی و از طریق مایعی به نام جویس که دارای ترکیبی گیاهی است به بدن شما منتقل می‌کند.

حتما اطلاع دارید که دود سیگار حاوی مقدار بسیار زیادی مواد سمی و خطرناک است که استعمال آن هنگامی که فرد سیگاری در مجاورت افراد دیگر است، بسیار خطرناک و آسیب‌زا خواهد بود. خوشبختانه در بخار ایجاد شده از دستگاه ویپ خبری از ایجاد آزار و بروز بیماری‌های تنفسی در دیگران نیست؛ از این رو خیلی راحت می‌توان حتی در خانه و کنار فرزندانتان از دستگاه ویپ استفاده کنید.

منظور از ویپینگ چیست؟

استفاده از دستگاه ویپ را ویپینگ می نامند. در واقع شما زمانی ویپ می کنید که از طریق دهانه بخار تولید شده را استنشاق کنید.

نکاتی درباره استفاده از ویپ

 

  1. حتماً برای خرید ویپ سری به فروشگاه‌های معتبر بزنید و اقدام به خرید دستگاه ویپ از فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور کنید.
  2. سعی کنید تا جای امکان از ایجوس هایی که نیکوتین بسیار کمی دارند استفاده کنید.
  3. نباید اجازه دهید باتری دستگاه ویپ کاملاً تخلیه شود. بهتر است وقتی میزان باتری به ۴۰ یا ۳۰ رسید دستگاه را مجددا شارژ کنید.
  4. اگر سیگاری بوده‌اید یا هستید، بهترین اقدام برای ترک سیگار استفاده از ویپ است، چرا که با جایگزینی ویپ به جای سیگار تنباکویی از عوارض بی‌شمار سیگار در امان خواهید بود.